.

YHMY Видео Опрема за Детекција 7 Следење 100FT/30M Цевка Инспекција Камера, 8GB SD Картичка DVR IP68 Мозоци Канализација Цевка Индустриски Endoscope со 22MM со Камера (Должина на Кабел

YHMY Видео Опрема за Детекција 7 Следење 100FT/30M Цевка Инспекција Камера, 8GB SD Картичка DVR IP68 Мозоци Канализација

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СЛЕДИ & КАБЕЛ:Професионални Мозоци Pipe Sewer Цевковод Инспекција Камерата е дизајниран со 7 инчи color TFT LCD монитор со сонце-стакло за надворешна инспекции.Материјал на жица е fiberglass род(дијаметар : 4.9 MM),анти-корозија/ладна/затегнувачка.DVR-Снимка Функција:Цевковод Ѕид Канализација Инспекција Змија Камера вградена во SD Картичка,8 GB ТФ-картичка вклучени,тоа е avialiable да погледнете видео во живо и зачувате видео клипови и слики.Можете да снимате на инспекции и репродукција преку цевка систем.(DVR Издание).ПРЕНОСНИ футрола&ДОЛГО БАТЕРИЈАТА:Цевка Ѕид Канализација Инспекција Змија Камера Полнење со тешки поместена алуминиум случај продавници, сите содржини практично да ги носите. 12 V 4500m Ah Li-батерија вклучени поддржува приближно 8 часа на непрекината употреба.Тоа доаѓа со целосно поместена случај кој ги чува сите колекции за лесен транспорт и употреба.Тоа се елиминира потребите на кинење base да се лоцира протекување и помага да се реши цевка проблеми.Тоа е, мора да се има за секој сопственикот на куќата, изведувачот и дури и професионални plumbers!.Апликации : се Блокирани / бавно водовод одвод.Ѕид / жица инспекција.Домашни сопственици инспекција.

Особините