.

SmartWatch, 1.54 Фитнес Тракер за Мажи Жени, Фитнес Види со отчукувањата на Срцето и Спиење Следење, Активност Тракер со IP68 Водоотпорен Pedometer Tracker Види за Android и iOS

SmartWatch, 1.54 Фитнес Тракер за Мажи Жени, Фитнес Види со отчукувањата на Срцето и Спиење Следење, Активност Тракер со

DEN 588.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[1.54" Full HD Екран на Допир & Класичен и Елегантен Изглед] На полн екран во боја добро се вклопува. 1.54" smartwatch карактеристики HD резолуција на слика која го прикажува секој детал, и заоблени-агол на прозорецот се меки на допир, покажува повеќе живописни детали.На smartwatch усвојува парче од 2.5 D криви стакло и воздушната-одделение алуминиум рамка, наместо пластични еден, кој во голема трајност, лесни и удобност. [24/7 Песна Вашето Здравје Сите времиња] Heart rate монитор може да се провери вашиот отчукувањата на срцето во секое време, со цел да се сфати на срцето подобро, избегнување на висок отчукувањата на срцето предизвикани од неразумни спорт.Спиење следи прави да се испита вашето спиење време, длабоко спиење време и будењето на време, па како да ви помогне да знаете вашиот сопствен здрави услови и прилагодување на начинот на живеење правилно. [Повеќе Посебни Спортски Режими & IP68 Водоотпорен] Tracker види поддржува одење, трчање, велосипедизам, пешачење, планинарење, се врти, екскурзија, фитнес, неблагодарна работа и јога, итн.Активност tracker токму евиденција сите-ден активности, како што се чекори, растојание, согорува калории, одење милји и активност време.Усвојување IP68 водоотпорен дизајн, спортски види прави да се слободни од грижи во пливање. (забелешка : тоа не може да го пратите вашиот пливање на податоци). [Дојдовни Повици и Известувања за Порака] Откако ќе го конектирате вашиот smartwatch да паметен телефон, и спарувањето со Андроид и i OS телефони со Bluetooth 5.0, ти никогаш нема да пропуштите било дојдовни повици или пораки.Кога вашиот телефон прима повици, SMS или СНС известувања (Facebook, Twitter, Whatsapp, Пратеник и Instagram), тоа ќе вибрираат да ве информира, а вие може да го рака на повикот на вашиот зглоб. [Вреди да Имаат] Нашата smartwatch има четири стилски види површини за вашиот избор, се случува со вашето различни емоции со различни стилови.Згора на тоа, таа има повеќе практични алатки, како аларм, stopwatch (стоперка), тајмер, камера контрола, музика контролер, sedentariness потсетам, се прилагодува осветленоста и да се најде телефон.Овој тип на smartwatch служи како добар дар што го прави животот повеќе здрави, активни и удобен.

Особините