.

Амазон Основите Челик Безбедност Безбедно и Заклучување Кутија со Електронски Тастатурата - Secure Пари, Накит, ID Документи - 0.5 Кубни Метри,13.8 x 9.8 x 9.8 Инчи

Амазон Основите Челик Безбедност Безбедно и Заклучување Кутија со Електронски Тастатурата - Secure Пари, Накит, ID Документи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

0.5-кубни метри безбедност безбедно со електронско заклучување и 3 операција индикатор светла, powered by (4) АА батерии (не се вклучени).Вклучува 2 итни замени копчиња за да се заштити против заборавени кодови за пристап или мртов батерии; задржи на копчињата во добро скриени, безбедна локација.Силна челична конструкција со carpeted подот за заштита од гребење и оштетување; pry-отпорни сокриени шарки; прилагодливи/отстранлив внатрешни работи полица.Safe не е огноотпорни или водоотпорен.Пред-drilled монтажа дупки со четири проширување завртки се вклучени планината безбедно да ѕид, подот, или полица.Екстериерни мерки 13.8 x 9.8 x 9.8 инчи (Dxšxv); Внатрешни работи мерки 13.6 x 7.2 x 9.7 инчи (Dxšxv); вратата дебелина околу 2 инчи; производ тежина е 17.6 фунти.

Особините