.

LanM Епоха 18650 на Полначот на Батеријата,Батерија 18650 за 3.7 v 1.5 v Li-ion Батерија 26650 18650 18490 18350 17670 17500 16340 14500, RCR123A, и Ni-МЗ/Ni-CD Полнење НА АА ААА Батерии

LanM Епоха 18650 на Полначот на Батеријата,Батерија 18650 за 3.7 v 1.5 v Li-ion Батерија 26650 18650 18490 18350 17670

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилност】:Не само компатибилни со 26650, 18650 li-ion батерии, но, исто така, повеќето цилиндрични акумулатори.Полначот автоматски ќе признае батерија тип, 3.6/3.7 V Li-ion Li Fe PO4 IMR INR МЦП батерии 18500 16340 и 1.5 V/Ni-мз/Ni-cd батерии AAAA ААА АА дека должината кои се движат од 29mm да 65mm. 【USB Полнење】 : Заедничка микро-USB текст го прави возможно да се напојува од страна на кој било USB 5 V излез, како ѕид полначи, моќ банки, автомобил полначи итн. 【Напредна Заштита и Безбедноста на Употреба】 : во Согласност стандард - УЛ c UL CE TUV ГШ PSE FCC Ro HS.Вграден-во интелигентни кола заштита за да се заштити безбедност на батеријата наплаќа.Заштита од краток спој, се прегрее, во текот-напон, над-празнење.Изразито, на извршувањето на функцијата може да се намали повреди на батеријата, што го прави поефикасни и еколошки. [БЕЗБЕДНО] : Карактеристики во текот тековната заштита, над задолжен заштита, во текот на моќ заштита, во текот на топлинската заштита, краток спој заштита, со текот на испуштање заштита и во текот напон заштита.Автоматски запира за полнење кога ќе биде завршен. [Грижете се-слободен Гарантира & Најдобри Услуги на Клиентите] : 30 Ден парите назад Гаранција за 12 месеци,Слободен Живот Технички КС поддршка.Само нас контакт на Amaozn.

Особините