.

Watbro Компатибилен со Fitbit, Аце 2 Бендови за Деца 6+, Меки Силиконски Хривнија Додатоци Види Бенд Repalcement Рака, Шарени Спорт Wristbands за Fitbit, Аце 2/ Инспирира ЧАС за Момчиња и Д

Watbro Компатибилен со Fitbit, Аце 2 Бендови за Деца 6+, Меки Силиконски Хривнија Додатоци Види Бенд Repalcement Рака,

DEN 166.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилни Модели】- Ова Watbro шарени силикони бенд замена совршен компатибилен со Fitbit, Аце 2 за Деца 2019 Новата верзија активност tracker (Tracker не е вклучен). 【Инсталирате & Прилагоди Едноставно】- Не алатките кои се потребни, тоа е многу лесно да се стави на и да ги отстраните.Бесплатни големина одговара на повеќето зглобовите (4.9 - 6.4 инчен/ 124-162mm), со многу места за големината на вредноста. 【Животната средина Материјал】- Користење на висок квалитет на меки силиконски материјал, кој е комфорни и издржливи.Спречување на децата " кожа од тоа да биде стимулирана и заштита на Fitbit, Аце 2 тракер од нечистотија и гребнатини.Одговара за безбедно пливање, трчање, танцување или работат надвор. 【Различни Бои】- Воодушевен различни бои го персонализирате деца' wristbands да одговара на нивните расположенија и облека во секојдневниот живот.Персоналните Fitbit, Аце 2 Smart Watch со овој префинет замена wristband. 【Безбеден Дизајн】- connect дел заклучува врз Fitbit, Аце 2 види прецизно и сигурно, пластични затворач работи и во држите уредот во место.Уживајте во спортски активности со нив.

Особините