.

HongK - 11Pcs Керамички Дрвени Керамика Резба Алатка за Полнење Sculpting Моделирање Хоби Уметност Материјали за Полнење [P/N: ЕТ-TOOL017-СР]

HongK - 11Pcs Керамички Дрвени Керамика Резба Алатка за Полнење Sculpting Моделирање Хоби Уметност Материјали за Полнење

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд : HTTMT.Професионални глина и керамика скулптура алатка во собата.Обезбедува спектар на резба форми.Ви дава поголема флексибилност во вашите дизајни.Совршен за глина, боја, пена занаети, дрво модели, уметнички проекти и скулптура.

Особините