.

Sandvik Coromant CoroCut 3 Карбид Разделба Insert, GC1125 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CS Chipbreaker, 3 Сечење на Рабови, R123T3-0150-0500-КС, 0 Агол Радиус, T Insert Седиште Големина (Пакување од 10)

Sandvik Coromant CoroCut 3 Карбид Разделба Insert, GC1125 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CS Chipbreaker, 3 Сечење на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ширина 0.059 инчи КС Отсечени Остар Раб Десната Рака се Намали 5° Одделение GC1125 за Сите материјали^Вметнете Стил R123 T3 Големина Т Завртка Во Монтажа^Десната Рака Сечење Насока Бр на Рабовите 3 Големината на Пакувањето 10^Агол Радиус Остар

Особините