.

SOURBAN Плетење Кеси Мрежа со Патент Предиво Tote Носителот на Организаторот за Чување за Шиење Сметководствена Игли за Плетење Капчиња,Виолетова S

SOURBAN Плетење Кеси Мрежа со Патент Предиво Tote Носителот на Организаторот за Чување за Шиење Сметководствена Игли за

DEN 111.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем помошни алатка за да се спречи нишка и предиво месинг нагоре.Лесно за чување мала тежина и свитлива кога не е во употреба, освен празни места.Дизајниран со надворешниот zippered џеб складирање капчиња куки, плетење игли или други мали објект.Јасно материјал за лесно приказ на она што се внатре, без отворање на капакот.Ќе бидете изненадени од неговиот квалитет и изглед.Моден симпатична триаголник, плетење организатор торба ќе ви донесе многу комплименти.

Особините