.

6 Парчиња Пресврт Пргав Пунџа Косата Пунџа Одлуки Печати Шноли Twister Еластична Бендови Класичен Мулти-боја за Ткаенина Магија Клипови за Балет Бухти француски Пресв

6 Парчиња Пресврт Пргав Пунџа Косата Пунџа Одлуки Печати Шноли Twister Еластична Бендови Класичен Мулти-боја за Ткаенина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : пакетот доаѓа со 6 парчиња големи пргав пунџа, доволно количество и различни бои за да се исполнат вашите дневни потреби, 6 класични бои може да се совпаѓаат со вашето секојдневно носење, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и семејства.Големи димензии : косата кифла создателот е многу едноставна алатка за сите жени да се користи и лесно да натпревар, и тоа е многу удобно и лесно да се носат, елегантна и убава, погоден за дебела и тенка коса, големи големина можат подобро да се поправи косата и нема да ги споделите на вашата коса се лизга надолу, покажуваат неверојатни ефекти.Квалитетни материјали : овие печати hairpin се изработени од квалитетна ткаенина, удобно и разноврсна, која може да обезбеди силна мекост и отпорност на триење, перат, и силни и квалитет на алуминиум ленти во headband се применува за поддршка на косата, конците се во ред, здрав за да можете да ја користите долго време, лесно да се чисти и да работат, кои можете да ја намалите вашето време за облека, за појавување и шминка.Трендовски фризури : овие twister еластична бендови се убаво за создавање на косата пунџа, како што се губење на пунџа, крофна фризура, chignon, sock пунџа фризура, балет пунџа, француски шмек, бранови и повеќе, различни и класични стилови на косата ќе ви донесе добри расположенија секој ден.Широко се применува : овие класичен мулти-боја за ткаенина магија клип се соодветни за секојдневно носење наврати, на пример, се случува надвор, плажа, тимови, клубска, матурска, партија и повеќе, погодни за сите жени, нашите производи може да се направи ќе блесне во партии, proms, излегување и клубови.

Особините