.

Fielect 2 парчиња АА да D Големина Паралелно Конекцијата на Батеријата Адаптери Конвертор Случаи Д-Адаптер Бела

Fielect 2 парчиња АА да D Големина Паралелно Конекцијата на Батеријата Адаптери Конвертор Случаи Д-Адаптер Бела

DEN 150.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Параметар】 - Модел : 3501 B ; Големина : 60x30mm/2.36"x1.18" ; Боја : бела ; Контакт материјал : пластика. 【Материјал】 - батеријата конверзија барел е издржлив тешко пластика, цврсти и издржливи, со транспарентни матирано површина, што не е лесно да се носат со НАС стандард. 【Карактеристики】 - внатрешноста е специјално дизајниран за да се спречи батеријата од тркалање.Тоа што е мал во големина и лесно да се носат.Вие само треба да го вметнете 1 АА батерија во конвертор за да ги користите. 【Предност】 - мувла е прецизен и има батерија граница слот, кој може да се поправи на батеријата во местото, која е многу погодна за електронски производи и итни ситуации. 【Апликација】 - Солиден и издржливи, во мали димензии, лесно да се носат и не носат наоколу, погоден за домови и канцеларии и други места, и еколошки, батеријата може да се рециклираат кога се користи нагоре.

Особините