.

Стил ги поставува стандардите Пијалаци Фармацевт Ладни пијалаци Фармацевт Стакло Југ, Метал Стојат & Течење-Доказ Акрилик Spigot Големи Партии, Свадби и Повеќе (Jaxon), 2 ?

Стил ги поставува стандардите Пијалаци Фармацевт Ладни пијалаци Фармацевт Стакло Југ, Метал Стојат & Течење-Доказ Акрилик

DEN 1439.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КАПАЦИТЕТ ПИЈАЛАЦИ ФАРМАЦЕВТ – Згодна Кристална Чаша Контејнер Ви Овозможува да се Прикаже со Висок Капацитет за Големи Количества на Лимонада, Iced Чај, Удар, Мешани Пијалаци се Стегне Spigot со Двете страни Подлошки Пред Употреба.БРЗ, ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ ПОГОДНОСТ – Врвот Лесно се Отстранува за да се Пополни Кога е Подготвен за Расчистување, Едноставно Рака Мие, Нека се Исуши, исто Така, Вклучува Трајни Пакување за Безбедно товар.

Особините