.

Веб Камера Маска, Заштита Пластични Практични Компјутерски Камера Покритие за Лаптопи за Таблети за паметни телефони за персонални Компјутери(Црна)

Веб Камера Маска, Заштита Пластични Практични Компјутерски Камера Покритие за Лаптопи за Таблети за паметни телефони за

DEN 456.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Многу елаборат дизајн : Околу 0.7 мм дебел, тоа нема да се меша со исклучување на вашиот лаптоп.Заштита на вашиот дигитален живот : Покрие вашите веб-камера кога не го користите, и да се спречи сајбер хакери од мониторинг вас.Тоа е совршен за заштита на приватноста за поединци, групи, организации, бизниси и влади.Лесен за користење : веб камера покритие може да биде отворена или затворена со едноставна прст движење, и лепило може да биде лесно се применува и отстранети од саканиот уред без да остават траги.Широк компатибилност : Погоден за повеќето паметни телефони, таблети, компјутери, лаптопи, итн.Лесен за инсталација : Можете лесно да ги отстраните некоја заштитна фолија и ставете ја низ објективот.

Особините