.

KFidFran UHF/M Женски SMA Машки Месинг Адаптер Коаксијален Конектори со 7.8 Инчен Должина RG316 Кабел со Капа(UHF/М-Buchse auf SMA-Stecker Месинг-Адаптер-Koaxialsteckverbinder мит 7,8-Zoll-Länge РГ

KFidFran UHF/M Женски SMA Машки Месинг Адаптер Коаксијален Конектори со 7.8 Инчен Должина RG316 Кабел со Капа(UHF/М-Buchse

DEN 1924.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИМЕ на ПРОИЗВОД - UHF Женски SMA Машки Конектори.ПАРАМЕТАР - SMA Машки Внатрешна Кол : 1/4-36 UNS-2 B ;UHF Надворешниот Кол : 5/8-24;Должина на Кабел : прибл.7.8 инчен / 20 cm;Кабел Кол : прибл. 2.5 mm.МАТЕРИЈАЛ - Месинг Внатрешното Јадро и Случајот;Кабел Материјал : RG316. APPLICATION - За да се приклучи на коаксијален кабел на радио фреквенцијата на користење радио опрема и радио опрема и радио фреквенција циклус на електрони цевка инструмент.(ANWENDUNG - Zum Verbinden des Koaxialkabels дер Hochfrequenz zur Verwendung во дер Funkausrüstung und der Funkausrüstung und der Hochfrequenzschleife des Elektronenröhreninstruments.ПАКЕТ СОДРЖИНА - 1 buc x UHF Женски SMA Машки Конектор со 7.8 инчен Кабел.(VERPACKUNGSINHALT - 1 Stück x UHF-Buchse auf SMA-Stecker мит 7,8-Zoll-Kabel.

Особините