.

Свежи Производи Еко Клип, Воздух Два, Тоалет Два, Ѓубре Два, Хемиско-Бесплатно, Природни Масла, Дискретна, Прекрасен Мирис, виолетова Направени Во САД, 12pk

Свежи Производи Еко Клип, Воздух Два, Тоалет Два, Ѓубре Два, Хемиско-Бесплатно, Природни Масла, Дискретна, Прекрасен Мирис,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со високи Перформанси : Еко Клипот содржи 30 пати повеќе мирис, освен стандардните rim-стап и соопштенија согласност мирис оптоварување над 30 дена.Разноврсна Дизајн : Употреба на Еко Клип каде што треба freshening.Едноставно место на клипот, логото од страна на тоалет на rim, корпата за ѓубре, кабинети, и многу повеќе.Дискретно и Сигурно : Благодарение на неговата мала дизајн на Еко Клип е дискретна во стил, но сигурен во функција.Еко Клип е дури и може да се исечени од страна на казанчето или водоводни линии.Моќен Мирис : Еко клип е дизајниран да го нападне смрдеата на изворот, без сите штетни хемикалии додаваат на снабдувањето со вода, или воздухот што дишат.Тие се создадени со природни масла.Технички Спецификации : 4"L x 2"W x 2"Х Тежина : 52 грама.Произведено Во САД.

Особините