.

Јасно Штекер Опфаќа (50 Парчиња) Вредност Пакет – Бебе Безбедност Штекер Plug Опфаќа – Трајни & Стабилен – Дете Доказ Вашиот Места Лесно

Јасно Штекер Опфаќа (50 Парчиња) Вредност Пакет – Бебе Безбедност Штекер Plug Опфаќа – Трајни & Стабилен – Дете Доказ Вашиот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БРЗ и ЛЕСЕН НАЧИН да ВИ ПОМОГНЕ ДА се ЗАШТИТИ ВАШЕТО ДЕТЕ од несреќи и да се спречи electrocution!На Wappa Бебе премиум излезни plug опфаќа се тука за да ви понудиме дека многу потребните мир со минимизирање на шансите на вашиот малку explorer достигнувајќи во вашиот дом е електрични приклучоци.За РАЗЛИКА од СИТЕ ОНИЕ ПОЕВТИНО-НАПРАВИ ВДЛАБНАТИНА ОПФАЌА кои доаѓаат во пакети на 24 или 36 и лесно може да се отстрани со деца, нашите бели plug опфаќа доаѓаат во вредност пакет од 50! Нашето бебе штекер опфаќа се дизајнирани за да биде тешко за децата да се отстрани. 100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД!Тоа е нашата безусловна гаранција!Ако не сте 100% воодушевени со нашиот childproof штекер опфаќа, можете да ги врати во рок од 90 дена и тврдат дека вашиот целосна наплата!Без прашања праша!.ВИЕ НЕ ТРЕБА ДА СЕ БИДЕ ЕКСПЕРТ ЗА ДА СЕ ИНСТАЛИРА НА НАШАТА ПРИКЛУЧОК ВО ШТЕКЕР ОПФАЌА!Сите што треба да направите е да го внесете safety caps во неискористени места и сте добро да се оди!.СЕГА МОЖЕТЕ ДА BABYPROOF ВАШИОТ ДОМ, КАНЦЕЛАРИЈА ИЛИ ГАРАЖА БЕЗ НАПОР!Нашата безбедност штекер plug покрива 50-пакет ќе ви даде поголема bang за вашиот долар и ќе ви овозможи да childproof вашиот дом, канцеларија, гаража, одмор дома, баби и дедовци' дом или хотел соба, без да потрошат мало богатство!.

Особините