.

Значи Добро UHP-200-24 24V 8A 202W Тенок Тип LED Напојување

Значи Добро UHP-200-24 24V 8A 202W Тенок Тип LED Напојување

DEN 2027.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тенок и Низок профил (26mm).Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција. 150% врвно оптоварување способност(100ms)-30~+70℃ работна температура.Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над напон / Текот на температурата. 3 години гаранција.

Особините