.

Blu-ray Диск Замена Лајт-На ГД-6M1S-01B ГД-6M1S 6M2S B150 Ласер за Xbox Еден

Blu-ray Диск Замена Лајт-На ГД-6M1S-01B ГД-6M1S 6M2S B150 Ласер за Xbox Еден

DEN 801.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката. ★Оригинални Лајт-На ГД-6 M1 S диск за XBOX Една конзола. ★Ова, исто така, ќе го замени ГД-6 M1 S-01 B, ГД-6 M1 S-02 B и ГД-6 M2 S-01 B модели, тие имаат ист внатрешните компоненти. ★Инсталација -Овој диск НЕ е plug-and-play.Мора да се разменуваат со оригинални коло од над вашата оригинална диск.Бара лемење. ★Белешки - ве молиме имајте во предвид оваа точка е на Расклопување делови од оригиналниот уред. (може да се добие малку гребнатини) ако предвид состојбата, ве молиме да не се цел на оваа.

Особините