.

Sandvik Coromant CoroCut 3 Карбид Разделба Insert, GC1125 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CS Chipbreaker, 3 Сечење на Рабови, L123T3-0200-1000-КС, 0 Агол Радиус, T Insert Седиште Големина (Пакување од 10)

Sandvik Coromant CoroCut 3 Карбид Разделба Insert, GC1125 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CS Chipbreaker, 3 Сечење на

DEN 1099.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ширина 0.079 инчи КС Отсечени Остар Раб Левата Рака се Намали Од 10° Одделение GC1125 за Сите материјали^Вметнете Стил L123 T3 Големина T V или Железнички Менгеме со Завртка^Десната Рака Сечење Насока Бр на Рабовите 3 Големината на Пакувањето 10^Агол Радиус Остар

Особините