.

Бариера Алатки Desktop Веб Камери Покрие - Без Лепак На Екранот/од Пластика/Низок Екран Притисок Клип/за Приватност Подарок Стилски Широк Устата iMac Камера Одговара на ?

Бариера Алатки Desktop Веб Камери Покрие - Без Лепак На Екранот/од Пластика/Низок Екран Притисок Клип/за Приватност Подарок

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ ️БЕЗ ЛЕПАК да се ИЗБЕГНЕ ЕКРАН ШТЕТА - Бариера алатки desktop веб камера поклопецот е дизајниран да се задржи вашиот екран чисти додека обезбедување на приватност, безбедност и мир на умот да се поединци, групи, организации, компании и влади.Нашиот уникатен дизајн ви овозможува да уживате во безбедно дигитални живот без никакви непријатни лепак или вишокот на екранот притисок предизвикан од евтини пластични клипови. ✔ ️СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ КУПИ ЕДНО ВРЕМЕ - На веб камери маска е направена од воено-одделение материјал, ние може да гарантира вашата приватност ќе бидат заштитени онолку долго колку што имаат овој уред.Никогаш не ќе мора да се грижите за вашиот клип кршење или постојано падне.Поле тестирани да трае преку простира отворен за сите видови на уреди.Нашата голема уста веб камера ветува дека ќе биде вашата последна решение за веб камера заштита на вашиот поголеми уреди. ✔️ РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН - Бариера алатки на камерата маска може да се користи на повеќето веб камери, тој е направен за i Mac, бидејќи на своите широк дизајн, но капакот клип е компатибилен со лаптоп, компјутер, КОМПЈУТЕР, Mac Book Pro, таблет, Smart TV и повеќе.Се заштитат себе си со нашиот камера слајд кога вашиот компјутер е веб камера не е во употреба спречување на веб хакери од шпионирање на вас и вашето семејство. ✔️ ПРЕМИУМ ЗЛАТО ПОЗЛАТА - Направен за да работи добро и да изгледаат добро.Подготвен да се користи право надвор од кутијата.Оваа shutter слајд е за оние кои имаат добар вкус и сакаат долготрајни производи како на добра масла дена.Бариера алатки на камерата поклопецот е дизајниран за поголеми уреди.Ќе го купите еднаш и да уживаат во тоа без никаков напор за години!. ✔️ ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ, Ние сме посветени да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти, ако има било какви проблеми со shutter маска, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Особините