.

Гнездо Cam Отворено Кожата, се Направени со Силиконска Кожа за Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера - Трајни и Водоотпорна Гнездо Cam Отворен Поклопец (1 Пакет, Брау?

Гнездо Cam Отворено Кожата, се Направени со Силиконска Кожа за Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера - Трајни и Водоотпорна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заштитете го Вашиот Гнездо Камери на Отворено - Гнездо Cam Отворено Случај може да се заштити вашиот Гнездо Cam Надворешна Безбедносна Камера од надворешни елементи како што се гребнатини, прашина и smudges. (Гнездо Cam Отворено НЕ е ВКЛУЧЕН).Високо-квалитетни Материјали - Силиконска кожа за Гнездо Cam Камера и силиконска кожа за магнетни планината се направени од издржлив силикони.Тоа е доволно издржливи за да се заштити вашиот Гнездо Cam Отворено од ефикасно намалување на штетата предизвикана од судири и капки.Супер Заштита & Прикривање на Снимањето - На Гнездо Cam Отворено Камера Кожата е идеален за да се маскира и маскирна вашиот Гнездо Cam Отворено со изграден во protection.By со користење на овој Гнездо Cam Отворен Поклопец тоа е совршен за посебни ops и ниска видливост на снимањето.Лесен за Употреба - Гнездо на Отворено Cam Поклопецот лесно можат да бидат вградени во камерата, со користење на погодно ЛИЗГА и се ЛИЗГА OFF дизајн.На силиконска маска не го нарушат магнетни планината.Нашето Ветување - Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините