.

WYYXO Предиво Складирање Торба, Плетење Предиво Торба, Капчиња Tote со Јасни Врвот, Преносни Плетење Tote, Голем Организатор за Капчиња Куки, Игли, Предиво Skeins и Додатоци

WYYXO Предиво Складирање Торба, Плетење Предиво Торба, Капчиња Tote со Јасни Врвот, Преносни Плетење Tote, Голем Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Направена од Силни најлон материјал со јасни ПВЦ врвот, лесни и издржливи.Првите две-начин патент и магнет прилепува на дизајнот да се задржи вашата плетење материјали и проекти оддалеченост од вашата сакана домашни миленици.Идеален за crocheting - on-the-go.Лесно да се Носат : дршката и отстранлив прилагодливи рамо, рака ви даде опција да се носат со рака или на арм, го носат преку рамо или низ телото како гласник.Пространа Внатрешност со Divider : е голема за да се задржи skeins на предиво одвојат и да се спречи кинење, заплитане или протриване.Внатрешноста поделби одат сите на патот до дното за да се спречи мали предмети од трчање наоколу.Дизајн : Полу-отворен дизајн на врвот овозможува да се стави на вашата недовршени проекти во кесата без потреба да се намали далеку од предиво.Пред патент торбичка со еластични јамки и џеб за капчиња куки и други додатоци.Страна и назад пошта до продавница ultimate водич, плетење, залихи, и повеќе.Мултифункционален Пред Џеб : пред џеб има голем капацитет дека може да се одржи различни видови на капчиња куки, игли за плетење, и други додатоци како ножици, фломастери и сл.

Особините