.

BRIBEJAT Паметни Часовници за Жени за Андроид Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Фитнес Тракер Smartwatch IP68 Водоотпорен, отчукувањата на Срцето и Спиење Монитор, 39mm, Сре?

BRIBEJAT Паметни Часовници за Жени за Андроид Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Фитнес Тракер Smartwatch IP68

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

260 Види Лица : 39mm 1.4 инчен полн колор екран на допир, има 260 smart watch соочува за да го изберете од Стан : Da Одговара.Исто така, поддршка прилагодите види лица како сите слики од вашиот телефон, како што се вашите пријатели, семејство, домашно милениче, итн.Активност Tracker Smartwatch : Поддржува одење, трчање, возење велосипед, mountaineering, кошарка, рагби, бадминтон и тенис.Рекорд сите дневни активности (чекори, растојание, калории изгори, милји одеше, активни минути).Отчукувањата на срцето И Спиење Следи : 24/7 отчукувањата на срцето мониторинг проверка на срцето од smart се види во секое време и подобро да се разбере вашето срце го оценувате трендови.Автоматско спиење следење на вашиот мирен, светлина, РЕМ и буден спиењето во текот на ноќта и да се обезбеди сеопфатна анализа на квалитетот на вашиот сон ви помогне да добиете подобро разбирање на вашето спиење и да се направи разумен прилагодување на вашиот начин на живот.Порака за Потсетување : Компатибилен со i OS9.0 и android 4.4 или погоре.Ти никогаш нема да пропуштите било повик или од порака кога повторно smart watch поврзан со вашиот телефон, тоа ќе вибрира кога се прима повик, SMS текстуални и СНС известувања.Дури можете да се откажам дојдовни телефонски повици (не поддржуваат одговор/остварувате повик или порака со одговор).Повеќе Практични Алатки за : IP68 водоотпорен, одбиете повик, времето извештајот, аларм часовниците, stopwatch (стоперка), тајмер, sedentary потсетување, пијат вода потсетник, се мијат рака потсетување, далечински камера контрола, музика контрола, се прилагодува осветлувањето, режимот на штедење на енергија и да се подигне врвката за да се разбуди екран.

Особините