.

Компатибилен со Nintendo Switch Случај со Екран Заштитник,AISITIN TPU Заштитна Тешки Покрие Случај за Nintendo Прекинувач со Шок-Апсорпција и Анти-Нула (Црна)

Компатибилен со Nintendo Switch Случај со Екран Заштитник,AISITIN TPU Заштитна Тешки Покрие Случај за Nintendo Прекинувач

DEN 849.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Nintendo Switch Случај со Екран Заштитник,AISITIN TPU Заштитна Тешки Покрие Случај за Nintendo Прекинувач со Шок-Апсорпција и Анти-Нула (Црна).Шок Апсорпција Nintendo Switch Случај Надградба : Со TPU капка-отпорен материјал, без деформација, силна одбрана дизајн, силен отпор на удирање, обезбедува шок апсорпција сите наоколу со додадена покриеност по должината на работ и врвна.Отпорно на гребење Поликарбонат Транспарентна задниот поклопец : Користење на висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, транспарентен задниот панел има силна нула отпор, силна термичка стареење отпор.Покрај транспарентен задниот панел и црно тело за заштита на поклопецот се појави да биде повисока крајот атмосфера и повеќе стилски.Ергономски безбедност се справи со : Согласност на корисникот две-рака држи навики,изберете линија на дизајнот да се направи поудобен и само да уживаат во игри искуство.Она што ќе добиете : 1x Nintendo Switch Заштитни Случај Маска,1x Калено Стакло,2x Покрие Капа.

Особините