.

Hitachi 13335 2-Инчен x .092 Прстен Електро Поцинкуван Серпентина Помине

Hitachi 13335 2-Инчен x .092 Прстен Електро Поцинкуван Серпентина Помине

DEN 2039.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име. 2-инчен со .092 RG серпентина обвивка ноктите се вклопува NV65 AH, NV75 AG, NV50 AE и AN611 за продолжи со високи перформанси.Електро-поцинкуван за намалена рѓа, а тесни се одржи и издржливост.Конструиран за сериозен пристап на работа. 3,600 по кутија за продолжен работни места.Се вклопува NV65 AH & NV75 AG.

Особините