.

WALI Универзална ТВ Монтажа Хардвер Комплет Наместен Вклучува M4 M5 M6 М8 ТВ Завртки и Spacer Одговара на Повеќето Телевизори до 80 инчи (UVSP), Црна

WALI Универзална ТВ Монтажа Хардвер Комплет Наместен Вклучува M4 M5 M6 М8 ТВ Завртки и Spacer Одговара на Повеќето Телевизори

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајн : Овој производ е целиот пакет на завртки со подлошки и изолација.Тоа вклучува и М4, М5, M6, М8 и ТВ завртки и изолација до 80" ТВ.Цел : Нашиот хардвер комплет беше дизајниран да се зголеми на компатибилност помеѓу сите видови и брендови на ТВ како што се Samsung криви Телевизори.Заврши : На 88 парчиња вклучуваат сите форми/ големини на завртка, подлошки, и изолација, нашиот комплетен сет на претходно поделени хардвер обезбедува вашата инсталација за да биде полесно.Едноставноста на Користење : големината на сите завртки прикажани на пакет, тоа е полесно за луѓето да дознаам лесно она што треба да се користи.Пакетот Вклучува : 1 x WALI UVSP Пакет, Прирачник за Корисникот, искусни и пријателски НИ основа за поддршка на корисниците на располагање за да им помогне на 7 дена во неделата.

Особините