.

Abkshine 150 Сини LED Лента, Светлата за Battery Powered, Cuttable 16.4 ft Флексибилни LED Светло Ленти со Далечински управувач, Водоотпорен Сини LED Светла за Чамец, Дек, Camper, Спална соба, Ба

Abkshine 150 Сини LED Лента, Светлата за Battery Powered, Cuttable 16.4 ft Флексибилни LED Светло Ленти со Далечински управувач,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА : Напојува со 3 АА батерии (не се вклучени), нема потреба да се потпираат на моќ места, лесни и флексибилни, низок напон и безбедно.CUT-ЗА-SIZE : светлина лента со пристоен квалитет може да се скрати за да се идеална должина за вашиот DIY осветлување потреби, лесно скриени и работи добро.Само се биде внимателен дека треба да се намали заедно намалување марки.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : LED ленти имаат 3 M лепило подлога, може да биде инсталиран во минути и можат да бидат контролирани од далечина, плус мемориската функција ја елиминира потребата за да го ресетирате светлина режимот секој пат е вклучен.ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Двете батеријата кутија и лента се IP65 водоотпорен дизајн за да се заштити од прашина и влага, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Ве молиме имајте на ум дека тоа не е доволно за да се впие во вода.ШИРОКА ПРИМЕНА : Сина лента осветлување нема да се плашиш на риба во вода кога тоа што го одликува вашиот брод, и тоа исто така може да се користи во спалната соба, campers, приколки, дневна соба, кујна, голф количка, знаци, дек кутии, риба тенкови, па дури и на костими за спроведување вашите креативни идеи.

Особините