.

Qukou Предиво Торба со Големи Димензии, Предиво Складирање Торба Спречи Предиво од Заплитане, Преносни Капчиња Торба, Идеален за Подароци

Qukou Предиво Торба со Големи Димензии, Предиво Складирање Торба Спречи Предиво од Заплитане, Преносни Капчиња Торба, Идеален

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големи Димензии : Големина 12.6x11inch/32x27.5cm.На предиво торба со голем капацитет може лесно да ги организирате вашите предиво топки, плетење и капчиња резерви на едно место, кои, исто така, се задржи вашата соба далеку од нередот.Повеќенаменски Џебови : Ова капчиња торба со 3 долго пошта, 1 поголем џеб, 1 mesh џеб може да се одржи вашата игли за плетење, капчиња куки, телефон, списанија и други помали проекти.Сè е на дофат на вашите прсти.Оптимизиран на Корица : 4 дупки на капакот на ова предиво организаторот може ефикасно да се овозможи 4 предиво да се протнете низ без заплитане кога плетење или crocheting.И 2 цепнатинки дизајн дозволите вашиот недовршени производ да се стави во предиво торба без средување на предиво.Преносни Плетење Торба : 1 трајни фиксна се справи со ад 1 монтажни рака направи предиво торба лесно да се носат насекаде и плетење on-the-go.Премиум Материјал : Ова предиво организатор торба со 3-слоеви дизајн, ентериер водоотпорен материјал, quilted слој и внатрешни работи мека крпа направи тоа цврсти и издржливи, што сеуште може да се задржи ова предиво торба во добра форма кога се празни.

Особините