.

Новороденото Бебе Бебе Девојка Летна Облека Плетени Suspender Фустан Кавга Блузи+Шорцеви Панталони Солидни Тимови Сет

Новороденото Бебе Бебе Девојка Летна Облека Плетени Suspender Фустан Кавга Блузи+Шорцеви Панталони Солидни Тимови Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук. 【Материјал】Плетење Памук,мека, дише и удобно.Погоден за новороденче е чувствителна кожа. 【Стил】Мода Бебе девојка е едноставно лето облека, солидна боја плетени износени рака фустан со чипка-up шорцеви,сите моден дизајн се погодни за вашата симпатична бебе девојка. 【Повод】Совршено се вклопуваат за секојдневно носење,на Плажа,во игра се носат,партија,појдовни,одмор,фотографија реквизити,подароци,Лето итн. 【Возраст】Препорачаната Возраст за деца бебе бебе деца 0-6 Месеци 12 Месеци 18 Месеци 24 Месеци. 【Пакет Вклучуваат】1x бебе девојка блузи,1x шорцеви.

Особините