.

YAOLUU Мини корпата за Ѓубре Нови Мини Солидна Боја Десктоп Отпад Кантите Dustbin Ѓубре Може да Кујна Складирање Кофа Ѓубре Носителот Бин Складирање Организатор Дома Дек

YAOLUU Мини корпата за Ѓубре Нови Мини Солидна Боја Десктоп Отпад Кантите Dustbin Ѓубре Може да Кујна Складирање Кофа Ѓубре

DEN 1483.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мини десктоп корпата за ѓубре може да се користи за да се соберат кафе, мали ѓубре, орев школки, леб crumbs, итн.Идеален за повторно користење на отпадот во кујни, канцеларии, спални соби, итн.Парична казна изработка, мини големина, преносни и корисни.Изработени од пластични материјали, не е лесно да гребење на десктоп.Не се лизга ефект, може да биде поставен на било каков материјал табела.Clamshell дизајн, лесен и лесно за вас да ги користите. 100% задоволни : Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме ги споделите со нас.Име на производот : Десктоп ѓубре canmaterial : plastic Features : трајни, мала големина, clamshell design Dimensions : 16 cm x 15.5 cm x 7.2 cm / 6,3 инчи x 6.10 инчи x 2.83 инчи (приближно)Адаптација место : дом, канцеларија, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата на објектот внимателно пред да го купат.2. Освен за производите прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.6. Вашето користење на споделување на датотеки и повратни информации се многу добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Особините