.

Облека Закачалка Конектор Куки Закачалка Extender Клипови Сомот Huggable Закачалки Куки Простор за Заштеда на енергија Закачалки Додатоци Организатор на Плакарот 10 Компј

Облека Закачалка Конектор Куки Закачалка Extender Клипови Сомот Huggable Закачалки Куки Простор за Заштеда на енергија

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет : материјалот на овие конектори е безбедно, и нема мирис, и на рабовите се мазни и брус-бесплатно.Стабилен и Силен : Тие се едноставни и стабилна конектори кои се многу лесен за употреба и силно да се одржи тешки и големи облека.Супер товарот, може да се продолжи под истите ги;Не е лесно да се деформира, добар баланс.Заштеда на Простор : Овие закачалка конектор cascading куки се многу корисни за облека складирање организатор и во голема мера да зачувате простор на вашиот плакар.Тоа исто така може да се користи како појас, бебе облека закачалка кука, мулти-цел, се организираат вашата гардероба и да зачувате простор за вас.Супер Цена-ефикасен : Овие закачалка конектор cascading куки се многу корисни за облека складирање организатор и во голема мера да зачувате простор на вашиот плакар.Мултифункционален : Погоден За Многу Различни Стилови На Закачалки Како Во Сликите, како што се Редовни Сомот Закачалки, Дрво Одговараат на Закачалки, Дрво Панталони, облека закачалки, се Задржи Вашата Гардероба Уредно Цело Време и навремено слободни.

Особините