.

NMKL38 4PCS Помине Вежба Малку Сет за Чистење со Четки Професионални Помине Вежба Машина Нокти Додатоци, Мешана боја

NMKL38 4PCS Помине Вежба Малку Сет за Чистење со Четки Професионални Помине Вежба Машина Нокти Додатоци, Мешана боја

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржи 4pcs помине вежба четки.Ноктите вежба машина комплет за нокти педикир.Ноктите прашина почиста : мала тежина, им помогне на исчисти длабоко област на ноктите.Електрични помине вежба : Одлична за sculpting, чистење, полирање.Погоден за нокти салон, за професионална и лична употреба DIY помине уметност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, Plastic Color : Случајни (Сина, розова, виолетова, жолта) Должина : 4.8 cm/1.89"Количина : 4 Парчиња/Set PACKAGE СОДРЖИНА : 4 x Чистење со Четки.

Особините