.

Teerwere Тоалет Четка Модерен Дизајн Тоалетни Четки и Носители за Бања Нема Мртов Агол миење Тоалет Четка (Боја : Бела, Големина : 9x9x39cm)

Teerwere Тоалет Четка Модерен Дизајн Тоалетни Четки и Носители за Бања Нема Мртов Агол миење Тоалет Четка (Боја : Бела,

DEN 1922.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи влакна за длабоко чистење, кој во заострените четка главата за длабоко чистење на рабовите на тоалет и други тешко да се постигне места.Вашиот Подобар Избор : овој тоалет четка ќе биде модерна и корисна алатка, иновативен дизајн ја прави вашата бања изгледа стилски.ТОЧНО ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Долга Рачка Обезбедува Удобен, Лесно Зафат за Супер Брз, Санитарни Расчистување.БРЗ, МОЌЕН ЧИСТЕЊЕ : Покрива Голема Површина На чисти класичен изглед работи со било оркестарот; Совршен за половина и целосна бањи, гостин бањи, прав соби; Употреба во дом, стан, condo, ученичките домови, кабини, RVs и campers.

Особините