.

Анти-Статички 4 Мили Reclosable Поли Кеси, 18 x 24, Розова, 250/Случај

Анти-Статички 4 Мили Reclosable Поли Кеси, 18 x 24, Розова, 250/Случај

DEN 1872.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пинк Анти-Статички Перници за заштита на електронските компоненти од статички изгради како и нечистотија, прав и на влага.Кеси се произведени од розова, анти-статички полиетиленски филм.Патент се протега на ширината на кесата за да се обезбеди содржина. 18 x 24" - 4 Мили Анти-Статички Reclosable Поли Кеси.Пинк Анти-Статички Перници за заштита на електронските компоненти од статички изгради како и нечистотија, прав и на влага.Кеси се произведени од розова, анти-статички полиетиленски филм.Патент се протега на ширината на кесата за да се обезбеди содржина.

Особините