.

Rubis 4 Парче Нокти во Собата, Сино/Сива 1K415GB

Rubis 4 Парче Нокти во Собата, Сино/Сива 1K415GB

DEN 3974.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите шик и практични Minuit козметички сет е корисна основниот комплет содржи сè што ви треба да се грижи за вашите нокти и стил на веѓите.Пинцети Класична Елеганција Clipper помине clippers Ножици Класичен Стакло Пресврт нокти датотека.

Особините