.

YJYDD Провизии Кабинети Бела Кујна Провизии Кабинет Шкафот Дома Јадење Мебел Складирање Чување Кабинет Shelving Шкафот Провизии Организатор

YJYDD Провизии Кабинети Бела Кујна Провизии Кабинет Шкафот Дома Јадење Мебел Складирање Чување Кабинет Shelving Шкафот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брза испорака : нашите Провизии Кабинети може да биде донесено во рок од 7 до 10 дена.Провизии : Секоја полица поддржува 11 кг.Ги чисти.Провизии димензии : 23"W x 12"D x 72½"H. Провизии : Секоја полица поддржува 11 кг.Избрише clean Pantry димензии : 23"W x 12"D x 72½"Х.

Особините