.

Унисекс Бебе Есен Зима Облека Блуза Млади Момчиња Есен Зима Pullover Врвот Деца Девојки Долг Ракав Sweatshirt

Унисекс Бебе Есен Зима Облека Блуза Млади Момчиња Есен Зима Pullover Врвот Деца Девојки Долг Ракав Sweatshirt

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. [Материјал] Новороденче солидна букви печати pullover качулка, направен од висок квалитет на памучна ткаенина, меки и удобни падне џемпер, пријателски за вашето бебе на кожата.Долг ракав џемпер, добро сплетам, лесен, удобен и дише, убаво и топло,-одржување, безбедно и безопасно.Есен зима sweatshirt одговараат за 0-24 Months новородено бебе девојки и момчиња. [Дизајн] Долг ракав pullover еластична ракави и лабава тип, да обезбеди доволно простор за мали деца да се земе и исклучување лесно.Ребрести sweatshirt со "ЉУБОВ БУБАЧКИ" писмо вез, едноставни и стилски.Симпатична долг ракав блуза sweatshirt врвот, класичен и моден стил, направи вашето момче и девојки се многу кул. [Настани] Повик pullover кошула, класичен стил и сите појавување, може да се носи со фармерки панталони, здолниште, јакна, грб, сите видови на outwear.Долг ракав кошула врвот совршен за секојдневно носење играње на отворено, игра, шопинг, одмор, бебе photoshoot), birthday (роденден, забава, Божик, нова година, есен/зима/пролет се носат. [Size] Бебе момче падне облека, погодна за деца од различни возрасти, 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во спецификациите.Супер модерен со јакна, спортски чевли, панталони, бел дното, leggings, итн. [Она што Ќе добиете]1pc sweatshirt врвот.Бебе мода писмо везови долг ракав џемпер - да го Стави на, вашето момче/девојка ќе биде најсветлиот фокус во толпата.Овој повик круг вратот sweatshirt е совршен за дете секојдневно носење и есен патување.Големина на табела : Големина (cm) 66 Должина : 31 Биста : 54 Age : 0-3 Месеци 73 Должина : 33 Биста : 57 Age : 3-6 Месеци 80 Должина : 35 Биста : 60 Age : 6-12 Месеци 90 Должина : 37 Биста : 63 Возраст : 12-18 Месеци 100 Должина : 39 Биста : 66 Age : 18-24 Месеци Големина (инчен) 66 Должина : 12.2 Биста : 21.26 Возраст : 0-3 Месеци 73 Должина : 12.99 Биста : 22.44 Возраст : 3-6 Месеци 80 Должина : 13.78 Биста : 23.62 Возраст : 6-12 Месеци 90 Должина : 14.57 Биста : 24.8 Возраст : 12-18 Месеци 100 Должина : 15.35 Биста : 25.98 Возраст : 18-24 Месеци Спецификација : Материјал : Памук Стил : Случајни Применливи пол : Унисекс (деца) Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm разлика според упатство за мерење. 2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ви благодариме.Пакет Содржина 1 Џемпер Боја : Кафена | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Особините

Material:
Cotton
Style:
Casual
Applicable gender:
Unisex (kids)
Friendly Tips:
1. Please kindly allow 1-3cm difference according to manual measurement. :
2. Please note that slight color difference should be acceptable due to the light and screen. Thanks. :
Package Contents :
1 Sweater :