.

Millxiu Постелнина Поставува Кралот Прекривки ги Опфаќа 4 Парче Среќен Камион Луксузни 1 Прекривки Маска 1 чаршаф 2 навлаки за Спиење Девојки Тинејџерите Жени

Millxiu Постелнина Поставува Кралот Прекривки ги Опфаќа 4 Парче Среќен Камион Луксузни 1 Прекривки Маска 1 чаршаф 2 навлаки

DEN 1279.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕКРИВКИ СЕТ : 1 прекривки покрие мерење 93x106 инчен со патент затворање, 2 навлаки за мерење 20x35 инч. 1 чаршаф мерење 94x116 инч.Парови совршено со Pillowcases и чаршаф сетови.ПРЕМИУМ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Twill кадифен, Дише мека , противалергиски,силна hygroscopicity, физичко здравје без иритација,тоа е дополнителна сила и издржливост.СВЕТЛОТО ВО СПАЛНАТА соба : Ние ви нудиме овој стилски, домот, како и високо-квалитетни прекривки ги покрие бидејќи сакаме да имаат посебна спална соба и во домашна средина.Дизајниран со извонредност во умот, за деца кревет поставува, детска постелнина сетови, тинејџерски постелнина, тоа е добар избор за подарок семејства и пријатели.Деликатна вешта маска може да brightens до креветот.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако одлучите да го себе си се направи корист и да ги купите овој премиум прекривки покритие, ние сакаме да се чувствуваат безбедно со купувањето.Тоа е причината зошто ние стоиме зад нашите производ од тебе, нудејќи 100% пари гаранција за враќање на, ако не сте задоволни.ЛЕСНО НЕГА : хипоалерген, машина перат и лесно нега; Собори сува ниска.ГОЛЕМИНА ADN БРОЈ НА ПАКЕТИ : Твин големина : Прекривки ги Покрие : 175x220cm(68x86 Inch), Лист : 170x295cm (67x116 Inch), Перница Опфаќа : 50x75cm(20x30 Inch) Полна големина : Прекривки ги Покрие : 220x220cm(86x86 Inch),Лист : 205x295cm(81x116inch),Перница Опфаќа : 50x75cm(20x30 Inch) Кралицата големина : Прекривки ги Покрие : 230x235cm(90x92 Inch),Лист : 230x295cm(90x116 Inch), Перница Опфаќа : 50x75cm(20x30 Inch) Калифорнија Цар големина : Прекривки ги Покрие : 235x270cm(92x106 Inch),Лист : 240x295cm(94x116 Inch), Перница Опфаќа : 50x90cm(20x35 Inch) ПРОИЗВОД НАСТАВА : Со користење на активни печатење и боење технологија 4pcs на прекривки покрие дизајниран од страна на Millxiu.Меки и удобни чувство на допир уверува дека ќе имаме добра и висок квалитет на спиење.Прекривки поклопецот е достапно за вашиот дом и дом и тоа ќе ве придружува да се добие преку сите сезони.За НЕГА на НАСТАВА : Студено миење, не сува чиста, не кајгана, не железо, измијте сам.Предлагам миење одделно.Се препорачува да се откажам за да се исуши.Pls ниска температура сушење или кул iron ако тоа е потребно за сушење.

Особините