.

Ingersoll Ранд BC20 Батерија Полнач

Ingersoll Ранд BC20 Батерија Полнач

DEN 12760.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полначот работи со сите напони на двете IQv Литиум-јонска и Ni Cad батерии.Автоматски детектира батеријата хемија и напон за да се оптимизира истиот се полни.Обновување на функција елиминира меморија ефект во Ni Cad батерии.Се протега надополнување на животот - се до три пати подолго од конкуренцијата.Целосно обвиненија сите батерии за помалку од еден час.Карактеристики и Предности : Полнач работи со сите напони на двете IQv Литиум-јонска и Ni Cad батерии.Автоматски детектира батеријата хемија и напон за да се оптимизира истиот се полни.Обновување на функција елиминира меморија ефект во Ni Cad батерии.Се протега надополнување на животот - се до три пати подолго од конкуренцијата.Целосно обвиненија сите батерии за помалку од еден час.Еден полнач за сите батерии, без разлика на напон или хемија.

Особините