.

ZZXXB Камелеон Бебе Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Пелена Промена Мат Големи за Младата Брзи Промени

ZZXXB Камелеон Бебе Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Пелена Промена Мат Големи за Младата Брзи Промени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Подобрување на Бебето Удобност и Хигиена : Овој пренослив патување менување на мат е направен од висок квалитет на материјалите и обезбедува удобност и радост за вашето бебе.Тоа ви помогнат да се исчисти просторот за да го промените вашето бебе е пелена или облека без разлика дали сте во јавен тоалет, трговски центар, па дури и на отворено.Водоотпорен Менување на Подлога : Дизајниран со висок квалитет, стилски ткаенини кои се отпорни на дамки и лесно wipeable за брз, лесен за чистење.Целиот спектар на перформанси водоотпорен го прави повеќе практични и издржливи.Совршена Големина : Мерка 27(L) x 20(W) инчи кога отворање за целосна тело за заштита.Промена на мат заштитува вашето бебе од валкани површини и може лесно да се чисти.На странични џебови може да се одржи пелени и брише за една рака пристап.Преносни и Патуваат по мерка : Ова патување менување на подлога огради до мала големина од 7"(L) x 6"(W).Клучни кука функција ви помага лесно да се закачите на шетач, кука, чанта, пелена ранец или торба.Лесен за Чистење : Избрише се чистат со влажна крпа.Машина перат ткаенина така може да се стави тоа во миење, нека се исуши и тоа ќе биде како нов.Кога на бебето ќе згасне, често треба да се менува пелени за бебето, мајки често се загрижени дека нема чисто место за бебето да лежи.Преносни менување на подлога огради compactly и tucks далеку во кеси или ракавица оддел за лесно пелена промени во движење.Тоа е целосно поместена за бебето удобност при заштита на децата од валкани површини.На водоотпорен подлога брише се чистат со влажна крпа.Голем бебе туш подарок за мајките и на татковците!.

Особините