.

JEATHA Деца Бебе Девојка Тренерки Лето Облека без Ракави Вест Сечење на Врвот со Јога Панталони 2 ПАРЧИЊА Тренингот Сет

JEATHA Деца Бебе Девојка Тренерки Лето Облека без Ракави Вест Сечење на Врвот со Јога Панталони 2 ПАРЧИЊА Тренингот Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук, Полиестер.На облека е направен од памук и полиестер материјал, кожа-friendly и дише ткаенина, меки и удобни за носење.Големина на табела значи возраст опсег за девојки, но тие се за општи насоки само, рака мие ладно препорачуваме.Топ карактеристики со ракави, круг деколте, исечете папокот стил, соодветен со еластична корселе и панталони отворање на повик панталони.Полна боја поддршка едноставен изглед за вас, девојки, кој е модерен и симпатична, спорт и секојдневен стил на дизајн.Погодна за секој прилики, секојдневниот живот, училиште, танцување, улица, спорт, вежбање, купување, патување и така натаму.Сет Вклучуваат : 1 Pc Врвот, 1 Pc Панталони Состојба : Нова без ознака Материјал : Памук, Полиестер Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|Градите|-Блузи Должина-|Половината|-Панталони Должина -80-|9-12 Месеци-|-19.7/50cm-|9.1/23cm-|-14.2/36cm-|16.1/41cm -90-|-12-18 Месеци-|-21.3/54cm-|9.8/25cm-|-15.0/38cm-|17.7/45см 100-|-18-24 Месеци-|-22.8/58cm-|-10.6/27cm-|-15.7/40cm-|19.3/49cm 110-|2-3 Години-|-24.4/62cm-|-11.4/29cm-|-16.5/42cm-|21.7/55cm 120-|4-5 Години-|-25.6/65cm-|-12.6/32cm-|-17.3/44cm-|23.2/59cm.

Особините