.

DZJUKD Безбедност pin 20PCS Злато Безбедност Иглички Екстра Големи Тешки Безбедност Ќебе Игли за Изработка на Накит, Ќебиња, Здолништа, Kilts, Плетени Ткаенини Лесни за упот?

DZJUKD Безбедност pin 20PCS Злато Безбедност Иглички Екстра Големи Тешки Безбедност Ќебе Игли за Изработка на Накит, Ќебиња,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Посебни безбедносни дизајн, не е лесно да се деформира, издржлива.Мазни рабови за да се избегне snagging, лесен за користење, сигурно.Голема големина безбедност игли, доволно силна за користење со тешка категорија материјал како волна, кожа, платно, винил Пакет : 20pcs.Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Особините