.

Музички Пијано Белешки Шема Полиестер Игра Мат Мека Индексирање Мат Монтажни Перат Игра Ќебе Кат Playmats Дете Активност Круг Килим

Музички Пијано Белешки Шема Полиестер Игра Мат Мека Индексирање Мат Монтажни Перат Игра Ќебе Кат Playmats Дете Активност

DEN 1480.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини и луксузен кадифен дека е мек, дебел, меки и кожа-пријателски.Совршен за бања, бебе соба, детска соба, бебе соба, спална соба, девојки соба, playroom, во училница, а дневната соба за да додадете симпатична и забава да се чувствуваат секоја соба оркестарот. 【Меки и Удобни Килими】супер меки бебе килим е неверојатно пријатна и карактеристики на горниот слој на висока густина простор еластична памук interlayer дека е ултра-кадифен и вода-абсорбента брзо.A fuzzy бања мат предиво куп додава топлина и мекост на вашиот дом. 【Не се лизга Поддршка】спалната соба килим има анти-пропадна не-вткаена пластика точки на долниот дел спречува отстапување и лизгање, сува и дише, што значи дека помага да се одржи на местото на плочки, дрвени кат, винил, или ламинат.Оваа симпатична дете бања килим е совршен за оние на високо сообраќајни површини во вашиот дом. 【Таписерии Изработка Килим】На руг има прекрасно изградена ивица, здрав крои, и долготрајна издржливост.Овој килим тепих има долг животен век и е еден кат декорација.Круг килим е совршен деца фрли килим, декоративни круг килим, круг бушава килим, круг деца килим, смешни бања кат мат, дете doormat, и повеќе. 【Обезбедување на квалитет】Ние секогаш инсистира на обезбедување на купувачи со добар шопинг искуство.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Опис : Големина : Мал : 27.6x27.6 IN, Блискиот : 31.5x31.5 IN, Големи : 39.4x39.4 INMaterial : Polyester Packing листа : 1 x круг mat Use високо квалитетни материјали и одличната изработка, средниот слој е висока густина меморија foammake кој го направи круг мат убава и издржливи.Дебела и меки,удобни за бебето лежи.Избрана обрасци : многу одговараат за декор и фотографија реквизити.Повеќенаменски : Важат за деца Соба, дневна соба, спална соба, исто така се користи како килим за декорација на teepee, мат е совршен подарок за вашето семејство и пријатели на празник, Божиќ, роденденот.Перење совети : миење со рака или со машина и сува тоа е нормално.

Особините