.

PENGSHAO Бохемски Двојно Прекривки Покрие Сет, Геометрија Печатени Реверзибилна Mandala Печатени Постелнина Ватенка Покрие со Патент Затворање за Девојки, Момчиња, Деца ?

PENGSHAO Бохемски Двојно Прекривки Покрие Сет, Геометрија Печатени Реверзибилна Mandala Печатени Постелнина Ватенка Покрие

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

7 KGFour Цар Големина парчиња : ватенка покрие 220x240*1; pillowcase 48x74*2; чаршаф 230x250*1 тежина од околу 2.Се Задржи Топло Во Најстудените Зимски.Име на производ : 3 D чаршаф set Product материјал : полиестер влакна sanding Process опис : ватенка капак и pillowcase се сите seamed, постои ватенка агол бенд во внатрешноста на ватенка поклопец, pillowcase усвојува плик стил, без патент дизајн, и се качи на состојба е десен агол type Specifications : Четири мали парчиња : ватенка покрие 150x200*1; pillowcase 48x74*2; чаршаф 230x250*1 тежина од околу 1.патент затворање дизајн помага во намалување на времето на запечатување исклучите вашиот удобно ватенка, прекривки и утешителот,агол врски да се задржи вашата прекривки вметнете во место.0 KGBox Contains4 компјутери : ватенка капак*1 Лист*1,pillowcase*2.тоа Може да Се Користи Како Над-големина Ќебе, Без да Вметнете За Snuggling На Троседот Или каучот.Машина за миење со ладна вода со слични бои.Собори сува ниска. ❤ Лесно Нега : Микрофибер ткаенина прави хипоалерген, мека, дише, железо лесно, навремено слободни и згаснат отпорни и заштита против било намалување по перење.Направени од најдобрите бранеа микрофибер предиво, овој сет создава нов стандард во мекост и здив способност што го прави многу тешко да се излезе од кревет наутро.Не Само Користење На Прекривки Поклопецот Се Направи Полесно За Да Го Промените Изгледот И Чувството На Вашиот Кревет Брзо,Тоа Исто Така Го Прави Одржување На Вашиот Утешителот Чисти Бриз. ❤ Она што Ќе Добиете : Прекривки Покрие сет вклучува 1 Прекривки Маска, 1 Кревет листови,2 pillowcase (Забелешка : Прекривки Вметнете НЕ е вклучен).Тесните ткаат на микрофибер не предизвикува никакви течности за да се мушка и седат на површината на ткаенината, за кратко време, наместо на впива веднаш.❤ Карактеристики на производот : На прекривки корица има популарни Скелет шема вештерка дава вашата соба фантастичната атмосфера.Нашите класичен 3 дел Прекривки сет е дизајниран со вашиот комфор во умот.Совршен Печатење И Боење Технологија И Убава Печатење Ќе Направи Вашата Спална соба да Изгледа Нови И Пријатели Ќе Биде Полн со пофалби.● Супер Мека И Мазна,Што Ви Се Допаѓа Да Спие На Облак.Не само тоа, овој ултра-меки поставите има кадифен текстура и може да се чисти побрзо и поевтино преку машина за миење. ❤ Навремено и Дамка Отпорни : Нашата прекривки поставите има силни и издржливи ткаенини што се одржува светлината и форма за да се обезбеди готовиот изглед за вашиот кревет во соба и блажен ноќен сон.Не кајгана.4 KGStandard четири парчиња : ватенка покрие 200x230*1; pillowcase 48x74*2; чаршаф 230x250*1 мерење 1.

Особините