.

Бебе Креветчето Играчка - Бебе Спирала Заврши Активност Виси Играчки Шетач Играчки Количка И Седиште Pram Играчка, Кревет Виси Нови Младата Кадифен Играчки, Шетач & П?

Бебе Креветчето Играчка - Бебе Спирала Заврши Активност Виси Играчки Шетач Играчки Количка И Седиште Pram Играчка, Кревет

DEN 346.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤ Креветчето mobile за момчиња и девојчиња, направени од памук и волна со одлична изработка, тоа е креативно. ❤ Најдобри декорација за детска соба, книжарница, автомобил, кафуле, канцеларија, итн. ❤ Виножито мобилен направени со јаже за бесење на ѕидот кука, врата се справи или светлина. ❤ Добар избор за вашата домашна декорација.Тоа сигурно ќе можат и да ги импресионира вашите пријатели и да ги донесат вашите деца, повеќе забава. ❤ Цветен виножито и мека облаците и raindrops дизајн, совршен подарок за бебето или расадник.Опис : Материјал : Памук Thread Size : Околу 25*50cm Weight : За 100g Package се Вклучени : 1* Бебе Кревет Правец на Chime Note : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.

Особините