.

Севиља Класици UltraDurable Комерцијални Одделение 6-Ниво NSF-Уверение Челик Жица Shelving со Тркала, 60 W x 24 Д - Хром

Севиља Класици UltraDurable Комерцијални Одделение 6-Ниво NSF-Уверение Челик Жица Shelving со Тркала, 60 W x 24 Д - Хром

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодете ја висината на секоја полица од 1-инчен постепено.Полиците се прилагоди на 1" на зумот.Димензии : 60" W x 24" D x 72" H (76" H со тркала), Тежина : 113 lbs.Индустриска сила челик жица изградба.Вкупниот капацитет на систем на тркала : 500 кг.Она што е во Кутијата? 5 полици (24" x 60"), 4 челик shelving столбови (1" дијаметар), 4 тркала (4" дијаметар), 4 израмнување на нозе, 20 лизга ракави.Овие единици се наведени од страна на NSF за сува складирање и загревани средини само*.

Особините