.

Стакло запечатени тегла Храна Складирање Кутија Кујна Транспарентен Зрна Запечатени за Чување на Резервоар Пластични Складирање Чување Домаќинство Поставите Ск?

Стакло запечатени тегла Храна Складирање Кутија Кујна Транспарентен Зрна Запечатени за Чување на Резервоар Пластични Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мулти-cell запечатени за чување на резервоар во одредени високо-квалитетни PP материјал, транспарентни и видливи, голем капацитет.Површината е многу мазна, кристално јасно, не апсорбира нечистотиите, и е лесно да се чисти.Строги запечатување на сила е од исклучително значење, и силиконски дел може да се чистат одделно.Склони може да уста, широко устата дизајн, може да се стави големи зрна храна, како што се црвени датуми, лесно да се преземе.Линискиот дизајн, хуманизирано резервоарот дизајн, поудобно да се земе.Име на производ : пластични складирање tank Size : медиум и small Material : Plastic Style : Нордиските style Color : transparent Article број : JWXG662 Popular елементи : macarons Number : 1 Applicable сцена : дома, кујна Погоден за : кујна, дневна соба, ресторан чај Карактеристики : уникатен дизајн, заштита на животната средина, практични, убава Нашите производи, без грижи, осигурување на квалитетот, ако ви треба помош, ве молиме ни e-mail.

Особините