.

LZQBD Тоалетни Четки,Тоалет Четка Бања Прибор за Квалитет Антички Месинг Заврши Тоалет Четка во Собата и Креативни Скулптури Тоалет Сад Четка за Чистење

LZQBD Тоалетни Четки,Тоалет Четка Бања Прибор за Квалитет Антички Месинг Заврши Тоалет Четка во Собата и Креативни Скулптури

DEN 948.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☆Забелешка : Светло Снимки и Различни Монитори Може да Предизвика Бои на Објекти во Слика да се Разликуваат Малку од Вистинска Предмети.Мерење Толеранција е +/- 1-3 Cm. ☆Стилски Четка за Полнење База Останува Силен Секој Пат кога Ќе се Отстрани со Четка за Чистење на Тоалет и Го Стави Назад на своето Место. 360 ° со Висока Густина Четка Глава, Високо-Густината на Влакната, Силна Деконтаминација, Лесен за Чистење на Тоалет. ☆Лесно да се Чисти.Овој Уникатен Тоалет Четка со Сферични Складирање Кофа Може да Се Отстрани за Чистење, и Може да се Задржи на Валканите Работи на Чистење на Тоалет Добро. ☆На Рачка и Капак Скрие Четка Главата, а Тоа Е Модерен и Стилски Дизајн Кој е Совршен за Секоја Бања Декорација.на Влакната на Четката Се Флексибилни и Рачка Има Потребната Должина, Што Лесно Може да Се Избриша Чисти Без Кинење или Кршење. ☆На Лесен и Компактен Облик Фактор е Одличен Додаток за Бања Прибор, Обезбедувајќи Можете Да Го Најдете Кога Ќе Треба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Hours Description Du Produit Matériel : Cuivre + Céramique Nom : Porte-Brosse Де Toilette Finition : Finition Laiton Antique Complet Avec Accessoires Де Montage Méthode D'Installation : Mural Caractéristiques Spéciales; Facile À Installer Pour Плус D'Informations, Veuillez Мене Contacter, Je Vous Répondrai Dès Que е Можно, Merci.

Особините