.

КУТИЈА САД BMAT165GN Waterhog Мат, 4' x 16', Зелена

КУТИЈА САД BMAT165GN Waterhog Мат, 4' x 16', Зелена

DEN 1740.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Матс впие до вода, снег и мраз за да се задржи подови посува.Суши брзо и се противи исчезнува.За чистење, или вакуум, Снег надвор, пареа чисти или шампон.Пакет Димензии : 51.0" L x 13.0" W x 13.0" Х 4' x 16 " Зелена вода биче мат.Покрена, плоштад, вафли шема ефикасно инциденти чевли чистење на нечистотија, вода и отпадни честици.Матс впие до вода, снег и мраз за да се задржи подови посува.Суши брзо и се противи исчезнува.За чистење, или вакуум, снег надвор, пареа чисти или шампон.

Особините