.

Icotec GEN2 GC320 Електронски Повик/Decoy Комбо

Icotec GEN2 GC320 Електронски Повик/Decoy Комбо

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

300-двор далечински спектар - нема линија на погледот е потребно.Игра две звуци истовремено.НОВИОТ повик пауза копче.НОВИ вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА позадинско осветлување на копчињата за ноќен лов. 300-двор далечински опсег (Тоа е изменета на индустријата 9 години!).Игра две звуци истовремено (Неверојатно моќна функција која ви овозможува да се дизајнира многу повеќе реални звучни секвенца дека го повлекува предатори како ниту еден друг систем.).НОВИОТ повик пауза копче (Пауза и рестартирање каде звукот застанавте.). 24 професионални квалитетот на аудио повиците. (Не-програмабилни единица).НОВИ вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА светлина switch за позадинско осветлување на копчињата за ноќен лов (Ноќен лов за помалку!).НОВИ tripod планината (Подигање на единица надвор од земјата им овозможува на јачина на звук за да стигнат до понатамошни без дополнителни звучници.).

Особините