.

Ноќта на вештерките Скрипта Spider Webs Складирање Бин Расклопна со Рачка Правоаголник Водоотпорен Сирена Кошница за Складирање на Коцка Плакарот Организаторот за Игр

Ноќта на вештерките Скрипта Spider Webs Складирање Бин Расклопна со Рачка Правоаголник Водоотпорен Сирена Кошница за Складирање

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔Повеќе Користи : Можете да го користите Квадратни Складирање Кошеви да се соберат играчки, кукли и приказна книги за вашите деца; можете да го користите како попречи да се стави на вашата облека, чорапи и чевли, можете да дури и да го користите како шопинг торба. ▶, Исто така, го прави за голем складирање корпа за во кујна, дневна соба, плакари, playroom, спална соба, бања, dorm соба, или плакарот.Мулти-Цел да ги Користите Овие количка за складирање кошници може да се користи за голем број на чување барања.Примена : ▶Може да се користи во кујна, дневна соба, купатило, плакари, playroom, и автомобил.Оваа складирање отпадоци погодни за дом, канцеларија, училиште, полици, плакари, бебе соба, детска соба, бања, перална, кујна,за балкон, автомобили, итн. ✔Декоративни складирање : Декоративни складирање кошница чувајте ги вашите елементи на организиран и надвор од очите со Отворен врвот држи предмети достапни и го прави забавно и лесно за децата да ви помогне да ги собереш!.На Плоштадот Складирање Кошеви стои исправено и полесно се справува направи тоа лесно и комфорно да превезуваат или премести кога тоа е потребно.

Особините